بیشتر درباره ما بدانید

RANJ COMPANY

داستان ما

موسسان گروه رانژ در خانواده ای متولد و پرورش یافته اند که فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و تک فروشی پوشاک از سال ۱۹۶۰ آغاز کرده بودند.به همین منظور با بهره گیری ازتجربیات نسل های قبل خود در زمینه پوشاک بهره جسته و آن را در کنار دیدگاهی کامل با تصویر آینده از هنر و سنت، ترکیبی کاملا ماهرانه نقش زده اند.در سال ۲۰۰۸ موسسان این گروه کار خود را به طور جدی در زمینه پوشاک با همکاری برندهای شناخته شده بین المللی آغاز کردند در نهایت برای تسهیل و گسترش فعالیت های تجاری، افتتاح دفتر مرکزی و ثبت رسمی برند رانژ در سال ۲۰۱۴ انجامید .فعالیت اصلی برند رانژ با کیفیت درجه یک آغاز شد در این راستا تلاش برای تهیه پارچه و طراحی های منحصر به فرد ایتالیایی که حاصل آن جامه ای فاخر بر تن مشتریان مخصوص خود بوده و منجر به ادامه همکاری های گسترده با شرکت های تراز اول در ایتالیا و ترکیه  شد .مشتریان خود را در بین طراحان، سیاستمداران، بازرگانان، هنرمندان، هنرپیشگان و نیز ورزشکاران و اشخاص سرشناس پیدا کرد .

رانژ با توجه به در نظر گرفتن کیفیت درجه یک ، محصولات متنوعی از لباس های غیررسمی تا کت شلوار های کاملارسمی را عرضه می نماید.

در سال ۲۰۱۸ موسسان رانژ کارخانه تولید پوشاک خود را با در نظر گرفتن تمامی استانداردها و تکنولوژی روز جهانی به منظور رقابت دوشادوش با تولیدکنندگان اروپایی پایه‌ریزی کردند تا گامی دیگر برای اثبات مهارت خود در سیطره تولید پوشاک بردارند.

موسسان گروه رانژ در خانواده ای متولد و پرورش یافته اند که فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و تک فروشی پوشاک از سال ۱۹۶۰ آغاز کرده بودند. به همین منظور با بهره گیری ازتجربیات نسل های قبل خود در زمینه پوشاک بهره جسته و آن را در کنار دیدگاهی کامل با تصویر آینده از هنر و سنت، ترکیبی کاملا ماهرانه نقش زده اند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت رانژ می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user